Přípravy Klubu Kamarád dnes zahájeny

Dnes byly zahájeny přípravy Klubu Kamarád prvními přípravnýmu pracemi v Internetstudiu pro děti a mládež.

Klub Kamarád bude provozovat v rámci CVČ Kamarád naše TJ a Informační centrum oddílů a klubů. Dnes zde zahájily přípravy, které jsou zatím v režii ICOKu, který zmenšil počet počítačů v internetstudiu z 10 na 6, tak aby se vešly do poloviny místnosti. Takto už bude internetstudio pracovat od zítřka. Nyní se čeká na likvidaci starých počítačů, které ICOK nabízí za odnos (odvoz) a na rozebrání stolu, na kterém byly zbylé 4 počítače.

V dalších fázích přípravy se už bude podílet i naše TJ, která se bude podílet na stavebních úpravách a dále hlavně na vybavení klubu. Přestěhujeme sem z naší klubovny elektronické šipky a dále sem zakoupíme minikulečník a stolní fotbal. K dispozici tu budou i deskové hry našeho Klubu stolních her a šipek.

01.05.07

Dnes je
Sobota 27.07.2024

PageRank optimalizace PageRank.cz