Přípravy Klubu Kamarád pokročily

Na Radě ICOK, na kterou jsme byli přizváni, se řešily i přípravy Klubu Kamarád.

Přípravy Klubu Kamarád pokročily v tom smyslu, že ICOKu se už podařilo se z internetstudia zbavit starých počítačů. Nyní bude na řadě rozložení přebytečného stolu a zednické a truhlářské rekonstrukční práce. Na ně by měl vzniknout rozpočet po konzultaci s zedníkem a truhlářem a rekonstrukce by měla proběhnout někdy v červnu, kdy bude zhruba na týden internetstudio zavřené.

Naše TJ koupí do klubu minikulečník a stolní fotbal, už jsme dokoupili více šipek a nové hroty k elektronickým šipkám, které se sem také přestěhují. Dále se pak předpokládá, že bude naše TJ přispívat na provoz klubu pravidelnou měsíční částkou cca 500,-- Kč a případně přispěje i na rekonstrukci. To všebude kryto půjčkou, kterou by měla TJ splatit zhruba do dvou let.

12.05.07

Dnes je
Sobota 20.04.2024

PageRank optimalizace PageRank.cz